Ankara Kombi Tesisat
Ankara Kombi Tesisat

Çankaya Doğalgaz Proje

Çankaya Doğalgaz Proje

Çankaya Doğalgaz Proje Firması

İlk defa doğalgaz tesisatı döşenecek olan binalarda doğalgaz tesisatının projesi oluşturulmaktadır. Çankaya doğalgaz proje firması olarak özel mühendisler tarafından bilgisayar sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Teknolojik alanda yaşanan yenilikleri takip edilerek ve bilgisayar sistemi kullanarak ayrıntılı çizimler yapılmakta olup ve gerçek tesisatta bulunacak olan bağlantıların net olarak oluşturulduğu çizimler yapmaktadır.

Bu projeler doğalgaz şirketinin onayladığı firmalara bağlı mühendisler tarafından çizilerek dağıtım şirketlerine göre verilmektedir. Başkentte projelerin uygulanması için yetki verilen firmamız ise mühendisler hazırlanmış bu projelere bağlı olarak doğalgaz tesisatını kurmaktadır.

çankaya doğalgaz kaçak tamiri

Doğalgaz kaçağı oldukça tehlikeli bir durum olduğundan mutlaka en kısa sürede kaçağın tespit edilerek çözülmesi gerekmektedir. Aksi halde elektrik tesisatlarından kaynaklı patlamalar veya zehirlenmeler meydana gelebilir. Bu hususta Çankaya doğalgaz kaçak tamiri alanında hizmet veren firmamız ile kaçak tespit ettiğiniz durumlarda en kısa sürede adresinize ulaşım sağlayarak kaçağın bulunduğu noktayı tespit etmekte ve doğalgaz projesine göre tamirini gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle doğalgaz kaçağı meydana geldiği durumlarda kaçağın tespiti için en çok ihtiyaç duyulan envanter doğalgaz projesi olmaktadır. Böylece profesyonel ekibimiz kaçağın meydana gelebileceği noktaları tespit etmekte ve problemleri en kısa sürede ortadan kaldırılabilmektedir.

Doğalgaz tesisatlarında meydana gelen kaçak hem maddi olarak hem de sağlık açısından ciddi hasarlara neden olabilmektedir. Özellikle kısa sürede müdahale edilmediği durumlarda can ve mal kayıplarına neden olan bu problem mutlaka profesyonel kişilerce tespit edilerek kısa sürede tamir edilmesi gerekmektedir.

Bu alanda kaçağın oluştuğu yerde yapılacak işlemler ve onarım hizmetleri alanında hizmet veren firmamız ile müşterilerimizin can ve mal güvenliğini sağlamaktayız.

Doğalgaz tesisatında meydana gelen kaçaklar ciddi sorunlar arasında yer almakta olup bilinçsiz olarak müdahale edildiğinde önlenemez sonuçlara neden olabilmektedir. doğalgaz kullanımı sırasında kaçak şüphesi bulunan kişilerin mutlaka bu alanda uzman çalışanlarımız ile iş birliği yapması gerekmektedir.

Doğalgaz kaçağı şüphesi bulunan kişilerin firmamız ile iletişime geçmeleri halinde acil olarak ekip yönlendirmekte olup ekibimiz tarafından yapılan incelemelerde doğalgazda kaçak olup olmadığı tespit edilmektedir. bu hususta kaçak tespit edilmesi ile ekibimiz profesyonel hizmetini sunmaktadır.

Doğalgaz kaçağı tamiri sırasında ilk olarak özel cihazlar kullanarak hangi noktada ne kadar basınç bulunduğunu ve kaçağın nerede meydana geldiğini tespit etmekteyiz. hasar tespiti yaptıktan sonra ise bir sonraki aşamaya geçerek ortamda bulunan doğalgaz kaçağı birikimini kontrol etmekteyiz.

Bu aşamada doğalgaz kaçağı birikimi söz konusu olmuşsa özel cihazlar kullanarak ortamdaki birikimi ortadan kaldırmaktayız. ardından doğalgaz vanasını kapatarak hasarın bulunduğu bölgede tek tek onarım işlemleri gerçekleştirip sorunu çözüme kavuşturmaktayız.

Tüm tamir aşamaları sonlandıktan sonra kişilerin elektrik düğmesini kullanmamaları oldukça önemlidir. İlk olarak ekibimiz doğalgaz vanasını açarak özel cihazlarla son kez daha kontrol sağlamakta olup herhangi bir problem söz konusu olmaması halinde elektrik düğmeleri açılarak işlem tamamlanmış olmaktadır.

Doğalgaz kaçakları bazı durumlarda kazan dairelerinde meydana gelirken bazı durumlarda bina içerisinde veya doğrudan daire içerisinde bulunan borulardaki çatlaklar söz konusu olduğunda da meydana gelebilmektedir.

Aynı zamanda doğalgaz borularının eskimiş olması ve kullanılan boruların dayanıksız olması da doğal gaz kaçağının meydana gelmesine neden olmaktadır. bu durumlardan kaynaklı doğalgaz kaçaklarına ise yenileme hizmeti sunarak doğalgaz tesisatının kullanım ömrünü uzatmaktayız

Çankaya Doğalgaz Montaj İsçilik

Doğalgaz montaj işçiliği özellikle yeni tesisat kurulumlarında veya eski tesisatın değiştirilmesi durumlarında gerçekleştirilen hizmet kapsamında yer almaktadır. Özellikle montaj işçiliğinin mutlaka profesyonel olarak gerçekleştirilmesi ve bu alanda deneyim ve bilgi sahibi olan kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir.

Çankaya doğalgaz montaj işçilik hizmeti veren firmalar içerisinde bulunan firmamız sayesinde doğalgaz tesisat montajı işlemlerinizi profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

Çankaya Başkent Gaz Yetkili Firma

Çankaya başkent gaz yetkili firma olan işletmemiz sayesinde özel mühendisler tarafından çizilen doğalgaz projelerinin uygulanmasını ve doğalgaz tesisat kurulumunun yapılmasını profesyonel çalışanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Özellikle doğalgaz tesisat kurulumu sadece yetkili firmalara verilmekte olup doğalgaz tesisatlarında meydana gelen problemlerde yetkili firmalar aracılığıyla çözüme kavuşturulmaktadır.

Bu noktada özellikle doğalgazın kullanıldığı ocak veya set üstü değişimlerinde doğalgaz açma kapama ve ocağa doğalgaz bağlantısı yapma işlemleri sadece yetkili firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Fiyat Hakkında bilgi ve sorularınız için herzaman arayabilirsiniz.

Bucak Sk. No:11Balkiraz, Mamak/Ankara
+90 531 960 17 14
info@ankarakombitesisat.com