Ankara Kombi Tesisat
Ankara Kombi Tesisat

Çankaya Kombi Tamircisi

Çankaya Kombi Tamircisi

Çankaya Kombi Tamircisi Firması

Çankaya kombi tamircisi firmasi olarak doğalgaz bulunan evlerde doğal gazın akışını sağlayan kombi özellikle yılda en az 1 kez mutlaka temizlenmesini tavsiye ediyoruz. Genellikle kombi bakımı için yılda 2 kez bakım önerilmekte olup bu bakım sayesinde meydana gelebilecek arızaların önüne geçilmektedir.

Özellikle kombi bakımının düzenli olarak yapılması kombinin daha işlevli çalışmasına olanak sağladığı gibi tasarruf etmek için de fırsat yaratmaktadır. Çünkü işlevsel çalışmayan kombi daha fazla enerji tüketimi yapmakta olup Faturanın fazla olmasına neden olmaktadır.

Bu bağlamda Çankaya kombi tamircisi olarak hizmet vermekte olan işletmemizden en profesyonel hizmetleri alarak kombi işlemlerinizi halledebilirsiniz.

çankaya kombi ustası

Çankaya kombi ustası olarak hizmet vermekte olan deneyimli ustalara ve profesyonel çalışanlara ev sahipliği yapan işletmemiz sayesinde evlerinizde bulunan doğalgaz kombinlerini düzenli olarak tamir etmekte, kombi sistemin, kurmakta ve kalorifer peteklerini de yaşanan sorunların çözümünü üretmekteyiz.

Özellikle kombi bakımı için usta tercihi yaparken mutlaka bu alanda bilgisi ve deneyimi olan tecrübeli ustalar ile çalışılması kombilerin ömrü için çok daha sağlıklı olmaktadır. bu kapsamda kombi bakımının oldukça dikkatli ve doğru şekilde yapılması kombinizin kullanım ömrünün uzamasına yardımcı olmaktadır.

Özellikle son gelen zamlardan sonra kombi fiyatlarında meydana gelen artış cep yakar hale gelmiş olduğundan mutlaka kombilerin uzun süre verimli şekilde çalışması birçok kişi için önemli olmaktadır. Tam ve profesyonel hizmet sağlayan ustalarımız sayesinde kombinlerinizde meydana gelen arızaların tespitini, tamirini ve periyodik bakımını firmamız aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz.

Çankaya Kombi Bakımı

Çankaya kombi bakımı alanında hizmet sağlayan firmamız ilk olarak kombi bakımı sırasında kombinin su sızlanıp sızdırıldığını incelemekte ve daha sonrasında ise kombinin içerisinde yer alan elektrik bağlantılarının doğru olup olmadığı veya herhangi bir problem olmadığı tespit edilmektedir. Alanında deneyimli ustalarımız aracılığıyla gerçekleştirilen kombi bakımı işlemi sırasında iç aksamlar kontrol edildikten sonra tozlanma olması halinde kombinin içi tamamen temizlenir. İç temizlik bittikten sonra kombide bulunan su tamamen boşaltılarak brülör temizliği yapılmaktadır.

Bu noktada kombi bakımınızı doğru şekilde ve doğru zamanda yaptırmadınız takdirde kombinin kullanım ömrü kısa almakta olup aynı zamanda çeşitli arızalar nedeniyle faturalarda daha yüksek maliyetler ödemenize neden olabilir. Bu durumda firmamız ile yılda en az 1 kez iletişime geçerek kombi temizliğini ve bakımını mutlaka yaptırmalısınız.

Çankaya Kombi Tamircisi

Çankaya kombi tamircisi olarak hizmet veren işletmemiz sayesinde kombinlerinizde meydana gelen her türlü arıza ve işlevsizlik durumlarında en kısa sürede usta yönlendirerek problemin tespitini ve tamirini gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda alanında deneyimli çalışanlarımız ile gerçekleştirilen tamir işlemleri sayesinde kombinizin kullanım ömrünü arttırarak yeniden kombi alma ihtimalini en aza düşürmekteyiz.

özellikle kombilerde meydana gelen arızalar periyodik bakımının düzenli olarak yapılmaması durumlarında daha çok meydana gelmekte olup zamanla bu arızalar kombilerin işlevsiz çalışmasına ve bu nedenle de daha fazla enerji tüketmesine neden olmaktadır.

Ancak kombilerde görülen problemler sadece çalışmasından kaynaklanmayabilir ve kombilerin tamamen kullanılmaz hale gelmesine neden olabilir. Özellikle kombilerin içerisinde aşırı tozlanmaya bağlı olarak meydana gelen tıkanmalar kombilerin zamanla enerji aksamlarına girdiğinden kombilerde yanma ve bu nedenle de çalışmama durumu söz konusu olabilir.

Çankaya Kombi Montaj

İlk defa doğalgaz hattı döşenen dairelerde veya kombi değişimi yapan dairelerde mutlaka kombi montajının doğru ve profesyonel olarak gerçekleştirilmesi kombi ürünün daha uzun süre kullanılmasını ve insan sağlığının korunmasını sağlamaktadır.

Montajı doğru yapılmayan kombiler kısa sürede bozulabilir veya doğal gaz kaçağı meydana getirerek ciddi boyutlara ulaşabilir. Bu noktada Çankaya kombi montaj alanında hizmet vermekte olan firmamız sayesinde ve firmamızın bünyesinde çalışan personellerimiz sayesinde kombinizin montajını doğru şekilde yaptırarak hem kombinin sağlığını hem de kendi sağlığınızı korumanız mümkündür.

Çankaya Kombi Satış

Çankaya kombi satış yapan işletmemizden en güvenilir markaları satın alabilir ve aynı zamanda almış olduğunuz kombilerin montajını da tarafımıza profesyonel olarak yaptırabilirsiniz. Özellikle kombi satın alırken kombilerin işlevselliğine ve enerji verimine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Çankaya Petek Temizliği

Petek temizliği mutlaka yılda en az 2 kez kombilerin kullanımından sonra ve kombilerin kullanımına başlanmadan önce yaptırılmalıdır. Çankaya petek temizliği hizmeti veren işletmemizden 6 ayda bir alacağınız petek temizliği hizmeti sayesinde hem kombinin çalışma verimini artırabilir hem de ısınmayı çok daha düşük seviyelerde enerji harcayarak sağlayabilirsiniz. Böylece az enerjiyle fazla ısınma sağladığınız takdirde faturalarınızı da önemli ölçüde azalma söz konusu olmaktadır.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Fiyat Hakkında bilgi ve sorularınız için herzaman arayabilirsiniz.

Bucak Sk. No:11Balkiraz, Mamak/Ankara
+90 531 960 17 14
info@ankarakombitesisat.com