Ankara Kombi Tesisat
Ankara Kombi Tesisat

Çankaya Tesisatçı

Çankaya Tesisatçı

Çankaya Tesisatçı Firması

Çankaya tesisatçı olarak hizmet veren firmamız ile evlerinizde veya diğer tüm adreslerinizi de su tesisatı ile ilgili yaşadığınız problemlerde veya sıfırdan su tesisatı yaptıracağınız durumlarda iletişime geçerek en profesyonel hizmeti almanız mümkündür.

Özellikle su tesisatlarında sıkça karşılaşılan bazı problemler bulunmaktadır. Su tesisatlarında en çok karşılaşılan problemler içerisinde su kaçağı problemi yer almaktadır. Özellikle su kaçağının doğru tespit edilmesi ve profesyonel olarak çözüm üretilmesi oldukça önemlidir.

Su tesisatlarının sıfırdan döşenmesi ise oldukça profesyonel bir işçilik istediğinden mutlaka alanında deneyimli ustalar tarafından su tesisatlarının döşenmesi gerekmektedir. ekibimizde yer alan tesisatçılarımız sayesinde tüm su tesisatı problemlerini ve tesisat döşemesini en kısa sürede en iyi işçilikle gerçekleştirmekteyiz.

çankaya su kaçağı

Su kaçağı meydana geldiğinde uygulanabilecek bazı profesyonel yöntemler bulunmaktadır. özellikle geleneksel su kaçağı tespiti yöntemlerinde yer alan kırma ile tespit etme yöntemini kullanmayan firmamız özel cihazlar sayesinde ve bu cihazları kullanmaya eğitimi bulunan ustalarımız sayesinde sadece kaçak olan bölgede kırma işlemi yapılarak gerçekleştirilmektedir.

Böylece su kaçağı tespitinin doğru şekilde yapılması ve kırmadan bu işlemin yapılması sayesinde geniş bir inşaat alanı oluşmamakta olup aynı zamanda maliyet açısından da önemli ölçüde fayda sağlamaktadır.

Özel cihazlar kullanılarak gerçekleştirilen su kaçağı tespitleri sayesinde sadece kaçağın olduğu noktada kırma işlemi uygulandığından hem işgücü hem de maliyet en az seviyeye indirilmiş olunmaktadır.

Çankaya su kaçağı tespiti alanında da hizmet vermekte olan firmamız sayesinde evinize geniş inşaat alanları oluşmadan sadece kaçağın bulunduğu noktada kırma işlemi uygulayarak en kısa sürede su kaçağını ortadan kaldırmaktayız.

Bu noktada özellikle su kaçağının doğru tespit edilmesi ve en kısa sürede müdahale edilmesi oldukça önemlidir. çünkü su kaçağı az miktarda olsa da bu kaçak faturalara yansımakta olup aynı zamanda belirli bir süre sonra zeminde döşeme malzemesi olarak kullanılan malzemelerin bozulmasına neden olmaktadır.

Çoğunlukla parke döşenmiş alanlarda meydana gelen su kaçakları parkelerin kabarmasına neden olmakta olup parkeleri kullanılmaz hale getirmektedir. Bu noktada kaçağın kısa sürede tespit edilmesi durumunda parkelerin fazla miktarda su çekmesi engellenerek kabarması önlenebilir.

Su kaçağı tespitinde özellikle kullanmış olduğumuz kameralı su kaçağı tespiti yöntemi sayesinde sadece kaçak olan ve kırılma meydana gelmiş olan bölge tespit edilmekte olup bu bölgeye yeniden boru eklemesi veya özel macunlar ile borunun kapatılması sağlanmaktadır.

Ancak genellikle kaçak olan bölgedeki sorunlu parçanın çıkartılarak yenisinin takılması bu alanda en garanti çözümü sağladığından ustalarımız tarafından önerilen yöntemler arasında ilk sırada yer almaktadır.

Bunun yanı sıra atık su giderlerinde kullanılan çeşitli teknolojik yöntemler sayesinde de dışarıdan basınç uygulanarak logar açma işlemine gerek kalmadan problem kısa sürede tespit edilir ve çözüme kavuşturulur.

Çankaya Su Tesisatçısı

Çankaya su tesisatçısı olarak hizmet veren firmalar içerisinde yer alan firmamız sayesinde su tesisatları ile ilgili her türlü hizmeti müşterilerimize en kısa sürede ve profesyonel olarak sunmaktayız. Özellikle deneyimli ve alanında uzman çalışanlarımız sayesinde gerçekleştirmiş olduğumuz tüm hizmetleri müşterilerimizde memnuniyet oluşturacak şekilde sağlamaya özen göstermekteyiz.

Su tesisatı temiz su tesisatı ve kirli su tesisatı olarak ikiye ayrılmakta olup genellikle problemler temiz su tesisatında sıklıkla görülmektedir. bu hususta temiz su tesisatında yer alan problemlerin giderilmesini en profesyonel yöntemlerle sağlarken kirli su tesisatlarında meydana gelen problemlerin kaynağını tespit ederek uyguladığımız yöntemler sayesinde bu problemlere çözüm üretmekteyiz.

Çoğunlukla kirli su tesisatı içerisinde meydana gelen problemler gider borularının çeşitli kimyasallar nedeniyle aşınması, özellikle apartmanlarda kat sayısına göre yetersiz genişlikte olması veya kırılmalar meydana gelmesi gibi durumlarda ortaya çıkmaktadır.

Bu noktada aşınmış boruların değişimini sağlayan firmamız aynı zamanda apartmanlarda kat sayısına göre yetersiz genişlikte bulunan gider borularının değişimini de profesyonel olarak sağlamaktadır.

Çoğunlukla gider borularında meydana gelen problemler tıkanmalar veya su kaçakları şeklinde meydana gelmekte olup tıkanmaların ana nedeni suda erimeyen maddelerin giderlere atılması veya yağ gibi donanma maddelerin gider borularına dökülmesinden kaynaklanmaktadır.

Borularda meydana gelen aşınmalar ise aşındırıcı özelliğe sahip olan kimyasal maddelerin fazla miktarda giderlere atılması nedeniyle plastik boruların aşınması sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Fiyat Hakkında bilgi ve sorularınız için herzaman arayabilirsiniz.

Bucak Sk. No:11Balkiraz, Mamak/Ankara
+90 531 960 17 14
info@ankarakombitesisat.com