BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Asyam Ankara Kombi Servisi olarak sektörümüzde öncü firmalardan biriyiz. Ücretsiz hizmet keşfi ve talep edilen ürünler hizmetler için bizimle iletişime geçip bilgi alabilir randevu oluşturabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Firmamız proje bazında genel olarak Ankara ve Merkez İlçelere hizmet vermektedir. Hizmet Bölgelerimizi internet sitemizde ayrıntılı olarak sizlere sunduk. Talep etmeyi düşündüğünüz veya yapılacak olan tüm projeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere proje hakkında fikirlerimizi, en makul olması gerekenleri, proje tasarımı ve kullanılacak malzeme hakkında detaylı bilgi verebilir, ücretsiz keşif yapabilir ve ürün markaları ile alternatifli fiyat teklifi hazırlayarak sunum dosyamızla birlikte teslim edebiliriz.

MERKEZ ADRES

Hürel Mah. 12.Sk. No: 32/11

Saimekadın Mamak / ANKARA

ACİL DURUM 7/24

+90 551 429 27 17

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

9:00am – 8:00pm

Adres: Hürel Mah. 12.Sk. No: 32/11 Saimekadın Mamak / ANKARA

Gsm: +90 551 429 27 17

E-Posta: info@asyamkombitamiri.com.tr / Web: www.asyamkombitamiri.com.tr

İpuçları, Püf Noktaları ve Promosyonlar İçin Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!

İLTİŞİM FORMU

Acil olmayan durumlar ve genel sorular için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Mümkün olan en kısa sürede yanıt vereceğiz.

KALİTE ÜRÜN VE HİZMET GARANTİSİ

Asyam Kombi Tamir Bakım Servisi olarak tüm ürün satış ve hizmetlerimizde kullandığımız malzemeler TSE Standartları ve İSO kalite belgeleriyle desteklenen garantili ürünlerdir. Firmamız kullanılan ürünlere garanti vermekle beraber, yapılan hizmetlere de garanti vermektedir. Firmamız %100 Müşteri memnuniyet odaklı çalışan, kaliteli ve uygun fiyatlarıyla sektöründe isim yapmış ve yaptığı hizmetleri referanslarıyla kanıtlamış büyük bir firmanın gurur ve onuru ile çalışmalarına devam etmektedir. Sizler de bizimle çalışmak ister misiniz?