Ankara Kombi Tesisat
Ankara Kombi Tesisat

Keçiören Tesisatçı

Keçiören Tesisatçı

Keçiören Tesisatçı Firması

Su tesisatı, gerek evlerin gerek işyerlerinin en önemli sistemlerinden biri olarak, pek çok sorunla karşı karşıya kalabilmekte ve kişileri oldukça zor bir durumda bırakabilmektedir. Keçiören tesisatçı firması olarak, tüm bu sorunların üstesinden hem en kısa sürede hem de en etkili şekilde gelen firmamız, sahip olduğu deneyimli ve işinde özverili ekibi sayesinde sıhhi tesisat konusunda Keçiören sakinlerinin en çok güvendiği tesisatçılardan biridir.

Hizmetlerimizden yararlanmak isteyen kişiler, bizimle iletişim bilgilerimiz aracılığıyla dilediği zaman görüşme sağlayarak, sıhhi tesisat hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, fiyatlar hakkında görüşebilir ve talep ettiğiniz hizmetler konusunda anlaşmamız durumunda bizlere adresinizi belirterek en kısa sürede hizmetimizi gerçekleştirmek için ekibimizin adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sıhhi tesisatın son derece uzun ömürlü olması ve sorunlarla karşı karşıya kalınmaması için, yalnızca kaliteli malzemeler değil, kaliteli bir işçilik de son derece önemlidir. Özellikle uzman bir ekip tarafından doğru bir şekilde gerçekleştirilmeyen tesisatlar, kısa sürede kişilerin sorunlarla karşılaşmasına neden olmaktadır.

Bu nedenle de sıhhi tesisat hizmetleri için doğru firma tercihi son derece önemlidir. Hizmetleri için kaliteli ekipmanlar ve malzemeler kullanan firmaların yanı sıra özellikle bünyesinde deneyimli ve işinin ehli ustalara sahip firmaların tercih edilmesi, bu hizmetlerin en kusursuz şekilde gerçekleştirilebilmesi adına oldukça önemlidir.

Keçiören sakinleri için de tüm bu önemli hususları uzun yıllardan beri büyük bir profesyonellikle yerine getiren Keçiören tesisatçısı firmamız, kişilerin güvenilir bir şekilde bu hizmetleri alabilmesini sağlarken, aynı zamanda son derece uygun hizmet fiyatları ile memnuniyetlerini sağlamaktadır.

keçiören su kaçağı

Keçiören su kaçağı hizmetlerimiz sayesinde, kişilerin evlerinde veya işyerlerinde sıhhi tesisatlarında meydana gelen çeşitli durumlardan dolayı meydana gelen su kaçaklarını, en modern yöntemlerle ve bu yöntemler için kullanılan son teknoloji cihazlarla tespit etmekte ve ardından en hızlı şekilde bu su kaçağının meydana geldiği tesisatı değiştirerek sorunu çözüme kavuşturmaktayız.

Su kaçağı durumlarında özellikle geleneksel yöntemleri kullanan sıhhi tesisat firmaların aksine, özellikle su kaçağı tespiti aşamasında, su kaçağını tespit etmek için büyük bir alanı kırıp dökerek zemine veya duvara zarar vermiyoruz. Sahip olduğumuz teknolojik cihazlar ile kırıp dökmeden bu su kaçağını temiz veya pis su borusu fark etmeksizin en hızlı sürede buluyoruz.

Böylece yalnızca tesisat hizmeti için değil, kırılan alanlar için de müşterilerimizin önemli bir maliyete girmemesini sağlıyoruz. Yalnızca bu cihazlar sayesinde kırmadan tespit ettiğimiz su kaçağı bölgesini, küçük bir alanda kırarak, minimum hasar ile su kaçağı için uygulama alanı oluşturup çok kısa bir sürede bu su kaçağını gideriyoruz.

Özellikle su kaçağı hizmetlerinde bizlerle iletişime geçen kişilerin adresine en hızlı sürede ulaşarak, deneyimli ustalarımız ile kişileri bu mağduriyetten en kısa sürede kurtarıyoruz. Su kaçağının sebebiyet vereceği zararı da bu sayede önleyerek, hem kişileri maliyetten kurtarıyor hem de bu kaçağın diğer dairelere veya kişilerin diğer odalarına da etki etmesini önlüyoruz.

Keçiören Su Tesisatçısı

Keçiören su tesisatçısı olarak bizler, Keçiören sakinleri için sıhhi tesisat konusunda döşeme, gider açma, her türlü su tesisatı ürününün montajı veya tamiri gibi daha sayamadığımız oldukça geniş bir kapsamda tesisatçılık hizmeti veriyoruz.

Kişilerin sıhhi tesisatları ile ilgili talep ettikleri veya ihtiyaç duydukları hizmetlerin yanı sıra, inşaatlar için de tüm sıhhi tesisat döşemesini oldukça etkili bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Gerek temiz gerek pis su tesisatı için en kaliteli malzemeler ve en doğru yöntemler ve planlar ile profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Keçiören’de kişilerin en sık karşı karşıya kaldığı sorunlardan biri olan sıhhi tesisat arızaları, firmamız sayesinde oldukça etkili çözümlerle ve en uygun fiyatlarla çözüme kavuşturulmaktadır. Yalnızca sorunlar için değil;

 • Batarya
 • Lavabo
 • Musluk
 • Klozet
 • Duşakabin

Gibi ürünlerin montajı hususunda da özellikle doğru bir montaj ile olası sorunların önüne geçmek için hizmet veren firmamız, kişilerin tercih ettiği batarya ve armatürlerin montajını en doğru şekilde gerçekleştirmektedir. Sunduğumuz su tesisatçısı hizmetlerimizden bazıları ise şöyledir;

 • Su tesisatı döşeme
 • Su kaçağı tespiti ve tamiri
 • Batarya tamiri ve montajı
 • Lavabo gideri açma
 • Mutfak, banyo, tuvalet su armatürleri tamiri ve montajı
 • Klozet, şofben, küvet, duşakabin, lavabo tamiri ve montajı
 • Güneş enerjisi tamiri ve montajı
 • Pis su gideri açma
 • Su tesisatı yenileme

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Fiyat Hakkında bilgi ve sorularınız için herzaman arayabilirsiniz.

Bucak Sk. No:11Balkiraz, Mamak/Ankara
+90 531 960 17 14
info@ankarakombitesisat.com