Ankara Kombi Tesisat
Ankara Kombi Tesisat

Mamak Tesisatçı

Mamak Tesisatçı

Mamak Tesisatçı Firması

Ankara’nın Mamak ilçesinde ikamet eden kişilerin, yaşam veya çalışma alanlarında meydana gelebilecek her türlü sıhhi tesisat problemi için Mamak tesisatçı olarak hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardan beri sürdürdüğümüz kaliteli hizmetlerimiz sayesinde Mamak halkının mağdur olmasını engellerken, son derece uygun fiyatlarla sunduğumuz hizmetler sayesinde ceplerini de yormamaktayız.

Mamak Tesisatçı olarak firmamız, bünyesinde bulunan alanında uzman tesisat ustaları ve deneyimli çalışanları sayesinde, yaşanabilecek her türlü problem için en etkili tamir yöntemleri ve ekipmanları ile kesin çözümleri sunarken, kişilerin talep ettiği tesisat hizmetlerini de büyük bir dikkat ve titizlikle yürütüp, en kusursuz şekilde yerine getirmektedir. Bazen evinizi taşıdığınızda nakliye sırasında da tesisatlarda sorunlar olabilir

Ankara su tesisatçısı firmaları içerisinde Mamak’ın her bir mahallesi ve sokağında hizmet veren firmamız, sahip olduğu profesyonel ekibinin yanı sıra özellikle günümüzün tüm modern sıhhi tessiat malzemelerine, ekipmanlarına ve cihazlarına sahiptir.

Tüm hizmetlerimiz için en kaliteli su tesisatı malzemelerini kullanarak kesin çözümler sunan firmamız, oldukça geniş kapsamda bir sıhhi tesisat hizmetine sahip olup, bilgili ve deneyimli ekibi sayesinde tüm hizmet taleplerini en kısa sürede ve en hızlı şekilde en mükemmel haliyle yerine getirmektedir.

Mamak tesisatçı firması olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden bazıları şöyledir;

  • Su tesisatı döşeme
  • Batarya tamiri ve montajı
  • Su kaçağı tespiti ve tamiri
  • Mutfak, banyo, tuvalet su armatürleri tamiri ve montajı
  • Lavabo gideri açma
  • Klozet, şofben, küvet, duşakabin, lavabo tamiri ve montajı
  • Pis su gideri açma
  • Güneş enerjisi tamiri ve montajı

Gibi daha aklınıza gelebilecek her türlü sıhhi tesisat konusunda uzman ekibimiz, en başarılı şekilde bu hizmetleri gerçekleştirmektedir.

mamak su kaçağı

Mamak Tesisatçı olarak evlerde yaşanabilecek en can sıkıcı su tesisatı problemlerinden biri olan su kaçağı, özellikle evin duvarlarını veya zeminini oldukça olumsuz etkilerken, ciddi su kaçakları diğer dairelere de zararlar verebilmektedir. Bu nedenle de mutlaka en kısa sürede bu su kaçağının tespiti ve tamirinin gerçekleştirilebilmesi için kişilerin bir tesisatçı hizmeti alması gerekmektedir.

Mamam sakinlerinin yaşam veya çalışma alanlarında meydana gelebilecek bir su kaçağına, boru patlaması, boru delinmesi, boruların çok eskimesi gibi pek çok husus neden olabilmektedir. Bu duruma sebebiyet veren şey her ne olursa olsun, öncelikle bu su kaçağının nerede olduğunun tespit edilmesi çok önemlidir.

Mamak Tesisatçı geçmişte su kaçağı tespiti için, çeşitli belirtilerden yola çıkarak bu kaçakları kırma ve dökme işlemleri ile bulmaya çalışmakta ve bu nedenle de oldukça masraflı, zorlu ve kirli bir süreç olmaktaydı. Ancak özellikle günümüzde gelişen teknoloji ve bu teknolojinin sıhhi tesisat ekipmanlarına da yansıması üzerine artık su kaçağı tespiti modern ekipmanlar ve cihazlar ile herhangi bir kırma veya dökme işlemine gerek olmadan kolaylıkla yapılabilmektedir.

Mamak su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda uzun yıllardan beri profesyonel bir şekilde işinin ehli ustalarımız sayesinde en doğru ve en kaliteli şekilde hizmet veren firmamız, günümüzün tüm teknolojik imkanlarından yararlanarak modern teknikler, cihazlar ve ekipmanlar ile kişilerin yaşadıkları su kaçaklarını hiçbir kırma ve dökme işlemi gerçekleştirmeden en kısa sürede tespit ediyoruz.

Yapılan bu tespitin ardından yalnızca su kaçağı tespit edilen bölgede oldukça ufak bir kırma ve dökme işlemi gerçekleştirerek tam olarak su kaçağının yaşandığı su tesisatına ulaşıyor ve gerekli tüm su kaçağı tamiri işçiliğini en profesyonel, en sorunsuz ve en dikkatli şekilde yerine getiriyoruz.

Mamak Su Tesisatçısı

Mamak su tesisatçısı firması olarak, Mamak sakinlerinin ihtiyaç duyduğu tamir, bakım, montaj, döşeme,  onarım, gider açma gibi tüm sıhhi tesisat hizmetlerini, oldukça profesyonel bir ekip ve son derece profesyonel bir çalışma ahlakı ile yerine getirmekteyiz.

Kişilerin uzun süren mağduriyetler yaşamaması için en hızlı ve en kısa sürede sunduğumuz tüm hizmetlerimizi, en doğru şekilde ve mutlaka kesin ve kaliteli olarak gerçekleştirerek, kişilerin tekrar tekrar sorunlarla baş başa kalmasını engellemektedir.

Mamak Tesisatçı müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile özellikle kişilerin yaşamış oldukları acil durumlarda sıhhi tesisat hizmetleri ile bu acil durumu anında ortadan kaldırırken, tüm hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz.

Mamak’ta ikamet eden kişiler, her türlü sıhhi tesisat hizmetlerinden en verimli şekilde yararlanabilirken, özellikle kullandığımız kaliteli malzemeler, ekipmanlar ve en verimli çözüm teknikleri sayesinde, kişilerin uzun süre boyunca tekrar sorun yaşamasının önüne geçmekteyiz. Ayrıca hizmetimiz olan kombi bakım için de bizi arayabilirsiniz.

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Fiyat Hakkında bilgi ve sorularınız için herzaman arayabilirsiniz.

Bucak Sk. No:11Balkiraz, Mamak/Ankara
+90 531 960 17 14
info@ankarakombitesisat.com