Ankara Kombi Tesisat
Ankara Kombi Tesisat

Yenimahalle kombi tamircisi 

Yenimahalle kombi tamircisi 

Yenimahalle kombi tamircisi  Firması

Yenimahalle kombi tamircisi olarak hizmet sağlayan firmamız sayesinde kombide meydana gelen arızaları en kısa sürede tamir ettirerek hem maddi hem de manevi olarak avantaj elde etmeniz mümkündür.

Özellikle kombilerde meydana gelen arızalar kısa sürede tamir edilmediği takdirde fazla enerji tüketimine neden olduğundan doğalgaz faturalarının da artış göstermesine sebebiyet vermektedir. Bu nedenle kombilerde meydana gelen arızaların mutlaka en kısa sürede tamir edilmesi ve tamir işleminin profesyonel ekipler tarafından yapılması oldukça önemlidir.

yenimahalle kombi ustası

Yenimahalle kombi ustası kapsamında deneyimli ve profesyonel ustalara sahip olan firmamız sayesinde kombi bakımı, kombi montajı, kombi tamiri gibi alanlarda ve aynı zamanda petek temizliği gibi hizmet alanlarında da en profesyonel hizmeti sunmaktayız.

Özellikle kombi işlemlerinde görev alan ustaların deneyimli ve profesyonel olmasının yanı sıra kombi bakımı veya kombi tamiri alanında da eğitimli olması gerekmektedir. Özellikle kombiler hassas cihazlar olmaları nedeniyle düzenli olarak bakımının yapılması ve bakımının doğru şekilde yapılması oldukça önemlidir.

Birçok profesyonel olmayan usta tarafından gerçekleştirilen kombi işlemleri kısa sürede yeni problemlere sebep verebildiği gibi aynı zamanda kombilerde meydana gelen arızaların doğru tespit edilmemesi de kombilerin kullanım ömrünü azaltabilmektedir.

Yenimahalle Kombi Bakımı

Kombi bakımı özellikle periyodik olarak yılda en az bir kez yaptırılması gerekilen önemli işlemler arasında yer almaktadır. Yenimahalle kombi bakımı hizmeti veren işletmemiz ile kombilerinizin periyodik bakımını yaptırabilir ve böylece doğalgaz faturalarında artışa neden olmadan meydana gelen arızaların tespitini kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Özellikle kombi bakımı yapılması faturada düşüşe olanak sağladığı gibi aynı zamanda kombilerin kullanım ömrünün uzamasına da yardımcı olmaktadır. Kombi bakımı için tercih edeceğiniz ustanın mutlaka bu alanda deneyimli ve eğitimli olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Kombilerin çabuk bozulma ihtimali oldukça yüksek olduğundan bakımların doğru şekilde yapılması ve arızaların doğru şekilde tespit edilmesi bu noktada oldukça önem arz etmektedir.

Böylece profesyonel ustalarımız ile gerçekleştirdiğimiz kombi bakımları sırasında sorunları detaylı olarak tespit etmekte ve çözümlerini profesyonel ve iyi işçilikle sunmaktayız. Firmamızın hizmet politikasının temelini oluşturan müşteri memnuniyeti bu alanda vermiş olduğumuz hizmetlerin de temelini oluşturmaktadır.

Yenimahalle Kombi Tamircisi

Kombi tamiri genellikle kombilerde meydana gelen hasar veya arıza sonrası ihtiyaç duyulan hizmet alanını oluşturmaktadır. Yenimahalle kombi tamircisi alanında hizmet sağlayan firmamız ile kombilerinizde meydana gelen arızaları en kısa sürede ekip yönlendirerek tespit etmekte ve sorunun kaynağına göre çözüm üreterek tamirini gerçekleştirmekteyiz.

Yenimahalle Kombi Montaj

Kombilerin montajı mutlaka profesyonel olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Montajı doğru gerçekleştirilmeyen kombiler zamanla arızalanabilir veya ciddi doğalgaz kaçağı problemlerine neden olabilir.

Yenimahalle kombi montaj alanında hizmet veren firmamız sayesinde profesyonel ekibimiz ile kombinizin montajını en profesyonel şekilde gerçekleştirmekte olup daha sonra oluşabilecek problemlere karşı da önlem almaktayız.

Yenimahalle Kombi Satış

Yenimahalle kombi satış noktası olan firmamızdan hedeflediğiniz kombiyi satın alabilir ve kombinizin montajını firmamızın profesyonel ekibi tarafından yaptırabilirsiniz. Özellikle birçok farklı markanın kombi satışını yapan firmamız ile uygun fiyatlara kombi sahibi olmanız mümkündür.

Özellikle yeni kombi alımı çoğu zaman eski kombilerin doğru şekilde bakımının yapılmaması veya arızaların tespit edilememesi durumlarda bozulduğu için gerçekleştirilirken bazen de yeni doğal gaz hattı döşemelerinde ihtiyaç olması nedeniyle satın alınmaktadır.

Yenimahalle Petek Temizliği

Özellikle ısınma alanında kombiler kadar önemli olan bir diğer unsur ise petekler olmaktadır. Peteklerin yılda 2 kez periyodik olarak temizlenmesi ile en yüksek ısıyı vermeleri sağlanabilir. Böylece yüksek enerjide alınan ısı kalorifer veya petek temizliği sonrasında düşük enerjide de alınmakta olup doğalgaz faturalarında ciddi düşüşler meydana gelmektedir.

Yenimahalle petek temizliği hizmeti veren firmamız sayesinde peteklerinizin periyodik bakımını ve temizliğini profesyonel çalışanlarımız ile gerçekleştirerek en verimli şekilde ısınmanızı sağlamaktayız. Genellikle petek temizliği işlemi sırasında ilk olarak kombiden su akışı kesilmekte ve peteklerde bulunan kirli su akıtılarak hava tahliyesi gerçekleştirilmektedir.

Böylece peteklerin belirli noktalarında meydana gelen hava boşlukları nedeniyle soğumalar ortadan kaldırılarak peteğin tam olarak ısınması sağlanmaktadır. Aksi halde düzenli olarak temizliği yapılmayan peteklerde meydana gelen hava boşlukları peteğin tam olarak ısınmasını engelleyip suyun geçerken soğumasına neden olduğundan daha fazla enerji yapılmasına ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Arıza ve sorunlara karşı bizimle iletişime geçiniz.

Fiyat Hakkında bilgi ve sorularınız için herzaman arayabilirsiniz.

Bucak Sk. No:11Balkiraz, Mamak/Ankara
+90 531 960 17 14
info@ankarakombitesisat.com