REFERANS & PROJELERİMİZ

Dikkat Teknoloji olarak Ankara ve ilçelerinde, İç Anadolu Bölgesi’nin tamamında bitirdiğimiz projelerimizi, referanslarımızı sizler için derledik. Firmamız için %100 müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Prensibimiz firmamızın yaptığı işleri, hizmetleri sizlere anlatmak yerine birebir göstermektir. Böylece ürün ve hizmet kalitesini görmüş olursunuz. 

REFERANSLARIMIZ

Dikkat Teknoloji olarak 20 yılı aşkın bir süredir İç Anadolu Bölgesi ve Ankara’da birçok projemizi alnımızın akıyla zamanında ve istenilen şekilde bitirdik, teslim ettik. Kamu ve Özel sektörde başarılı projelere imza attık. Web sayfamızda bu referanslarımızın bir kısmını sizler için yayınlıyoruz.

DEVAM EDEN PROJELERİMİZ

Devam eden projelerimizi yerinde görme imkanını sizlere sunuyoruz. Böylelikle hizmet kalitemiz ile ilgili müşterilerimizin kafanızda herhangi bir şüphe kalmaması gerekir diye düşünüyoruz. Yaptığımız işleri bizzat yerinde görerek profesyonel hizmet anlayışımızı görebilir, iş yaptığımız müşterilerimize ve bize aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz ürün tanıtımı ve keşif isteğinde bulunabilirsiniz. Fiyatlandırma yapılırken hangi ürün markasının ve hangi hizmetlerin fiyatlandırma üzerindeki etkisini çok iyi anlamanız gerekir. Ürün ve hizmetin kullanım ömrü, garanti süresi gibi değişken etmenlerde göz önünde bulundurulmalıdır. Bizimle iletişime geçerek devam eden işlerimizi yerinde görmek için randevu oluşturabilirsiniz. Bizim davetlimizsiniz.

SATIŞINI VE KURULUMUNU YAPTIĞIMIZ ÜRÜN MARKALARI

Elektrik ve Elektroniğe dayalı ürünlerde kaliteli markalarla çalışmak gerekmektedir. Her cihazın, her makinenin, her elektronik bir devrenin bir kullanım ömrü vardır. Evinizde hangi tür elektronik eşya kullanırsanız kullanın sonunda bunların ömrü tükenmekte, arıza vermekte ve sonunda çöp olmaktadır. Burada önemli olan bu tür hizmetlerde en fazla kullanım ömrü olan, en fazla arızalanmayan, sorun çıkarmayan ürün markalarıyla çalışmaktır. UNUTMAYINIZ Kİ HİZMET KALİTESİ NE KADAR YÜKSEK OLSA DA NE KADAR PROFESYONEL ÇALIŞILSA DA KULLANDIĞINIZ ÜRÜN VE PARÇA MARKASI KALİTESİZ OLDUĞU SÜRECE SİZLERE SORUN YARATACAKTIR. Bu sebeple firmamız sorun çıkarmayan, en uzun ömrü olan ürün markalarını kullanmakta ve bu ürün markalarıyla yaptığı hizmetin garantisini vermektedir.

ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

Tüm müşterilere gerekli bakım, kurulum ve onarım hizmetlerini sağlıyoruz!

[contact-form-7 id="131" title="Contact Page Form"]

MERKEZ İLETİŞİM

+90 312 377 00 87

ACİL DURUM İLETİŞİM

+90 507 492 12 25

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

9:00am – 6:00pm

MERKEZ İLETİŞİM

+90 312 377 00 87

ACİL DURUM İLETİŞİM

+90 507 492 12 25

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

9:00am – 6:00pm